Hakkımızda

Hakkımızda

Düşünceler ve Yaşananlar ;

Şehirdeki işlerimizi bırakıp Ayvalık a yerleştik. Sattığımız ürünleri yaşadığımız yerin kaynaklarından elde ediyoruz.

 

Balıkesirin Ayvalık İlçesinde 2003 yılından beri üretim-satış-pazarlama faaliyetlerini sürdüren bir firmayız. Zeytin ağaçları, çam ağaçları, arıcılık faaliyet gösterdiğimiz yerin lokal ekonomisinin temelini oluşturan ürünlerin elde edilmesini sağlıyor. Bunlar; Zeytin, Zeytin Yağı, Sabun, Organik çam fıstığı, bal gibi ürünlerdir. Amacımız; alırken, paylaşırken ve tüketirken keyif almayı ön planda tutup, yöresel özelliklerinin, hijyen ve estetik içerisinde sunulduğundan emin olduğumuz ürünleri , ulaşılması kolay ilişkiler içerisinde sunmak.

 

Aslında yıllardır dünyada var olan bir yaşam şeklini yeniden hayata geçirmeye veya en azından insanlara hatırlatmaya ve hatta bu şekle birlikte alışmaya-alıştırmaya çalışıyoruz, bu amaçla bir yol belirledik ve bu yolu Ayvalık ta ortaya koymaya çalışıyoruz. Ayvalık'ı ve köylerini çok seviyoruz ve artık burası son durak olsun diye en iyisini yapmak ve acele etmeden paylaşmak için uğraşıyoruz.


[email protected]


 

Kısaca Pratik,sağlıklı,ekolojik ve sanatla dolu , bir o kadarda yalın bir yaşam diliyoruz.

 

İlgilendiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değil. Ürün stoklarımıza girdiğinde size haber vermemizi istiyorsanız lütfen formu doldurun.